Virtual Villagers 4: The Tree of Life

iOS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 36.7 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Last Day of Work
Virtual Villagers 4 - The Tree of Life; iOs işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek fantastik bir hikayeye tanık olacağınız eğlence ve macera dolu bir iOS bulmaca oyunudur.

Virtual Villagers 4 - The Tree of LifeiOs işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek fantastik bir hikayeye tanık olacağınız eğlence ve macera dolu bir iOS bulmaca oyunudur.

Gizemli Isola Adasında geçen hikayede Isola Adasında hayat yavaş yavaş durmaya başlıyor. Kaşifler endişeli Isola Adasının sorunlarını çözmek için bir kabile seçiyorlar. Size düşen görev bu kabilede yer alarak Isola Adasının Sorunlarını çözmek, kayıp mültecileri kurtarmak, Isola Adasının güvenli kıyısını keşfetmek ve Köylülerin hayatını kurtarmak için bir yaşam ağacı dikmek.

Virtual Villagers 4: The Tree of Life oyunu içerisinde; yeni bulmacalar, ekstra meydan okuma, sadece çocuklardan başlayarak veya emziren annelerin olduğu bir kabile kurmak, Isola Adasının gizli bölümlerini ziyaret etmek, gerçek zamanlı hava durumu ve sürprizler gibi bir çok eğlenceli özellikler bulunuyor.

Fantastik bulmaca oyunlarını seven oyun severler için özel olarak tasarlanmış, birbirinden heyecanlı macera ve sürprizlere tanık oalcağınız Virtual Villagers 4: The Tree of Life oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Virtual Villagers 4: The Tree of Life indir